Jdi na obsah Jdi na menu
 


The International Student´s Visual Arts Contest-cum-Exhibition of Hong Kong 2012

13. 4. 2012
The International Student´s Visual Arts Contest-cum-Exhibition of Hong Kong 2012
 
 

Hongkongské ministerstvo školství (the Education Bureau of the Hong Special Administrative Region) pořádá společně s jednou z největších místních charitativních organizací „Po Leung Kuk“ a s některými dalšími organizacemi a institucemi další ročník mezinárodní fotografické soutěže pro žáky a studenty základních a středních škol pod názvem „The International Student´s Visual Arts Contest-cum-Exhibition of Hong Kong 2012“ (HKISAC 2012). V loňském roce v této soutěži obdržel český žák jednu ze tří hlavních cen a další dvě dívky z českých základních škol získaly čestná uznání.

V letošním roce bylo pro soutěž určeno téma „Image – Imagination“. Bude uděleno 12 hlavních cen (Hong Kong Prizes), vítězové (kteří získají hlavní cenu) dostanou pohár, certifikát a 1000 amerických dolarů a bude jim zaplacena zpáteční letenka do Hongkongu a ubytování na 3 dny v Hongkongu, aby se mohli zúčastnit slavnostní ceremonie udělování cen. Kromě hlavních cen budou uděleny i některé další ceny (Honourable Mentions, Certificate of Merits).

Přihlášky do soutěže se zasílají hongkongskému ministerstvu školství na následující adresu:

Arts Education Section

Room W321, 3/F

West Block

EDB Kowloon Tong Education Services Centre

19 Suffolk Road

Kowloon

Uzávěrka přijímání přihlášek do soutěže je 30. dubna 2012.

Podrobné informace a pokyny jsou zveřejněny na níže uvedené webové stránce, s případnými dotazy je třeba se obracet přímo do Hongkongu na níže uvedenou kontaktní e-mailovou adresu.

Kontakt a bližší informace:

e-mail: info.hkisac@gmail.com

Internet: http://www.hkisac.org

http://www.edb.gov.hk/cd/ae

 

Převzato z www.gymtce.cz

 
 

 
Archiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 32858
Měsíc: 887
Den: 19